Green Fair Art

Promotor al valorilor artistice

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

www.mariashop.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Emily

Data de înscriere : 08/01/2010

MesajSubiect: www.mariashop.ro   Vin Ian 08, 2010 8:58 am

Eu de aici iau, in majoritatea cazurilor. La Mariashop gasesc cam tot ce imi trebuie, iau tot dintr-un loc si asta imi place. ce nu imi place este ca nu vin foarte repede comenzile si ca mi s-a intamplat sa gasesc de vreo doua ori produse lipsa in colet, dar mi-au fost trimise imediat, pe cheltuiala lor. Mai iau si de pe la alte magazine, mai completez, dar rar. Acum depinde de fiecare, dar eu comand destul de multe lucruri si nu mi-ar conveni sa platesc 10 taxe de transport la 10 magazine, de aceea iau de unde gasesc cam tot ce am nevoie. Ce as mai avea de criticat este ca nu se aprovizioneaza destul de des cu pasta de modelat, sunt culori care lipsesc de multe ori. Dar asta iau de la www.margele.net.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
simplistica

Data de înscriere : 18/06/2010

MesajSubiect: Re: www.mariashop.ro   Vin Iun 18, 2010 11:17 am

Sincer, mariashop pe mine una m-a dezamagit. Am asteptat mai mult de 2 luni pt comanda, desi atunci cand am efectuat-o scria clar pe site ca se livreaza in 15 zile lucratoare. Am inteles ca a avut o problema de sanatate, am inteles ca e criza, am inteles ca nu poate onora comenzile, insa nu am inteles de ce cand m-a sunat sa imi confirme ca imi trimite 3 comenzi cumulate nu a mai ajuns sa mi le trimita. Si asta dupa mai mult de 2 luni de asteptare. Am anulat toate comenzile, comenzi care totalizau vreo 700-800 lei si m-am reprofilat. Imi pare rau, pt ca aveau produse super ok, insa nu pot astepta 3 luni sau mai mult pana imi ajunge o comanda.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

www.mariashop.ro
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Fair Art :: TEHNICA SI ARTA :: Accesorii bijuterii-
Mergi direct la: