Green Fair Art

Promotor al valorilor artistice

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

www.allex.ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
deealexx

Data de înscriere : 07/03/2009
Varsta : 28

MesajSubiect: www.allex.ro   Sam Mar 07, 2009 11:56 pm

Eu imi comand materialele pt bijuterii de pe www.allex.ro. sunt foarte serioase fetele de acolo si in plus, nu cer sa ai comanda minima de nush cate milioane...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://deealexx.blogspot.com
myway

Data de înscriere : 11/04/2009

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Sam Apr 11, 2009 8:41 pm

si eu imi comand de acolo. e ok. vin repede si nu am avut probleme.
daca stie cineva de unde sa cumpar sarma de argint sau macar argintata. la un pret rezonabil, desigur.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
deealexx

MesajSubiect: Are Zaza :D   Lun Apr 13, 2009 4:39 am

Vezi ca are ZazaStudioDesign. A postat la rubrica "Am de vanzare..." (parca asa se numeste Very Happy). Intra acolo si contacteaz-o pe mail. Bafta!
Sus In jos
OitaBarsana

Data de înscriere : 16/04/2009

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Joi Apr 16, 2009 10:16 am

Eu am o parere foarte proasta despre allex.ro De 2 ori am facut comanda, si de fiecare data am fost nemultumita. Prima oara mi-au trimis-o foarte tarziu, cu toate acele strambe si amestecate prin colet, si un polimer "tip fimo" care a ajuns direct la gunoi, caci a fost inutilizabil. A doua oara, mi-au trimis produse jumatate la numar. Cand le-am scris acest lucru pe messenger, nici nu s-au sinchisit sa imi adreseze macar un "scuze, am fost pe graba si am gresit". Nu imi trebuia mai mult, caci valoarea lipsa nu era mare. Mi-au zis ca imi trimit ulterior, dar bineinteles, exact cum ma asteptam, acest lucru nu s-a intamplat. Cat despre factura, nu am primit nici prima, nici ultima oara, caci in mod sigur a fost ultima oara cand cumpar de la ei.
Sus In jos
daniella

Data de înscriere : 20/03/2009
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Dum Apr 26, 2009 12:47 am

Tot de la allex.ro imi comand si eu accesoriile. Sunt serioase fetele si lucrul cel mai important pentru mine este ca nu-mi cer o comanda minima. In general pe astfel de site-uri esti nevoit sa cumperi si ce nu-ti trebuie numai pentru a insuma o comanda minima impusa de dumnealor.
Sus In jos
deealexx

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Mar Mai 19, 2009 8:28 am

mai, am mai citit si prin alta parte ca ar fi neserioase...dar...daca tin bine minte, de 2 ori am comandat de la ele si au fost super ok. Stiu ca la prima comanda mi`au propus sa`mi expun produsele la ele chiar.. dar nu aveam cine stie ce si am refuzat.
Sus In jos
OitaBarsana

Data de înscriere : 16/04/2009

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Mar Mai 19, 2009 8:58 am

Peste tot se vorbeste despre tzepe de la allex.ro. Ba ca nu e la fel cu poza, ba ca vin tarziu, ba ca nu trimit produsele comandate, ci altceva. Nu seamana deloc a seriozitate, ci mai degraba mult in extrema cealalta.
Andreea si Alexandra, fetele de la allex.ro ar trebui sa se ingrijeasca mai mult de oferirea unor servicii corecte, fara inselatorie, si cu doza minima de bun simt in relatiile cu clientii, si nu sa se ingrijeasca doar sa iasa bine in sondaje, pe forumuri, etc. Nu-i asa, Deea-Alex ?
Sus In jos
bijouxdemonange

Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Mier Mai 27, 2009 10:53 pm

Buna fetelor!
Sunt noua pe forum, insa nu chiar noua in ale margelitului! Am comandat de la cateva magazine online de margele si accesorii, iar allex este unul dintre ele. Am fost chiar multumita, atat de produse, cat si de servicii. E bine ca nu au minim de comanda, produsele sunt bune, iar coletul a fost expediat fara intarziere si mai mult, comunicarea cu fetele a fost buna.

Despre fiecare magazin online sunt atat pareri pro cat si contra. Nu cred sa fie unul care sa aiba doar de o parte. Cert e ca de foarte mare importanta este si modul in care este pusa problema, de orice natura ar fi ea. Smile

E merg pe principiul: ascult ce zice lumea, fie bune, fie rele, incerc eu magazinele respective, vad ce mi se intampla mie, si abia apoi trag concluzii referitor la acel magazin. Mi s-a intamplat sa am colaborare buna cu magazine cu aprecieri mai mult negative decat pozitive din partea altora.

Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bijouxdemonange.blogspot.com
deealexx

MesajSubiect: wrong!   Vin Iun 26, 2009 10:32 pm

OitaBarsana a scris:
Peste tot se vorbeste despre tzepe de la allex.ro. Ba ca nu e la fel cu poza, ba ca vin tarziu, ba ca nu trimit produsele comandate, ci altceva. Nu seamana deloc a seriozitate, ci mai degraba mult in extrema cealalta.
Andreea si Alexandra, fetele de la allex.ro ar trebui sa se ingrijeasca mai mult de oferirea unor servicii corecte, fara inselatorie, si cu doza minima de bun simt in relatiile cu clientii, si nu sa se ingrijeasca doar sa iasa bine in sondaje, pe forumuri, etc. Nu-i asa, Deea-Alex ?

ohooooo Smile)) stai putin ca ma confunzi Smile)) nici macar nu stiam cum le cheama pe fete Neutral e confuzie totala Neutral eu sunt Andreea si iubitul meu este Alexandru Smile)) coincidenta mare insa daca te`ai uita putin si la avatar ai vedea ca e o fata si un baiat Wink fara suparare, te rog sa nu mai faci presupuneri fara sa stii.
Sus In jos
monik28me

Data de înscriere : 10/07/2009

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Vin Iul 10, 2009 12:56 am

asa cum am specificat in mesajul catre OitaBarsana, eu sunt una din fetele de la allex. ro si vreau sa stiu cine este aceasta clienta, deoarece vreau sa verific veridicitatea spuselor ei. Nu suntem lipsite de bun simt si de cate ori au fost probleme (pentru ca apar, nu pot contesta acest lucru!) am rezolvat situatia cat am putut de repede si de bine.
Sus In jos
deealexx

MesajSubiect: :-ss   Sam Iul 11, 2009 11:17 pm

offf nu va certati :-s
Sus In jos
yellow_green

Data de înscriere : 16/08/2009

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Dum Aug 16, 2009 6:55 am

Si eu am comandat de cateva ori de la www.allex.ro si am fost multumita de calitatea produselor si coletele le-am primit destul de repede.
Sus In jos
monyk

Data de înscriere : 18/08/2009

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Joi Aug 20, 2009 12:01 am

Si eu am luat diverse de la fete, pot spune ca serviciile au fost bune si atat.
Sus In jos
Emily

Data de înscriere : 08/01/2010

MesajSubiect: Sunt ok   Vin Ian 08, 2010 9:00 am

Si eu iau produse de la ele, nu des si nu mult, dar nu am avut probleme. Poate ca am fost norocoasa, dar la mine a fost ok.
Sus In jos
smaxxpip

Data de înscriere : 16/04/2010

MesajSubiect: despre www.allex.ro   Vin Apr 16, 2010 7:25 pm

Am facut o comanda pe www.allex.ro si a venit fara probleme.Nici un site cu accesorii nu este perfect,dar nu avem ce face.Important este sa puteti comunica cu proprietarii,asa cum fac eu cu dna de la www.margeluta.ro si sa ajungeti la o intelegere.E urat sa se comenteze aiurea pe tot felul de forumuri.Daca nu va convine marfa eu cred ca se poate returna.Face parte din politica magazinului.va pup
Sus In jos
simplistica

Data de înscriere : 18/06/2010

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Vin Iun 18, 2010 11:11 am

OitaBarsana a scris:

Si eu mi-am comandat de la allex.ro si intotdeauna mi-au ajuns produsele comandate, identice cu cele din poza, fara intarzieri, chiar mai repede decat este specificat pe site.
Sus In jos
betymi72

Data de înscriere : 21/06/2010

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   Mier Iun 30, 2010 5:04 am

nici eu nu am avut probleme la allex.ro...chiar foarte bine a fost!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: www.allex.ro   

Sus In jos

www.allex.ro
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Fair Art :: TEHNICA SI ARTA :: Accesorii bijuterii-
Mergi direct la: